Haier Electric Company 

Що конкретно приховано за торговою маркою HEC?

Поява кондиціонерів торгової марки HEC – перший крок на шляху розширення асортименту кліматичної техніки HAIER Group у, так званій, «базовій лінійці», товарів з базовими функціональнами можливостями.
Таким чином, ми пропонуємо кінцевому споживачеві кондиціонер, що повністю відповідає його очікування за задовольняє його базові потреби у створенні комфортного мікроклімату за привабливою ціною.

Чи існує різниця в якості між HAIER та HEC?

Ні! Коли мова стосується якості, ми ніколи не йдемо на компроміси. Також як і HAIER, HEC тестується і сертифікується згідно міжнародних стандартів. Базові, нормативні властивості є однаковими для обох торгових марок та підтверджені відповідними.

Ймовірно, що HEC замінить HAIER?

HEC є істотним доповненням до існуючого портфоліо HAIER.  За допомогою кондиціонерів HEC ми надаємо клієнтам ще більше можливостей щодо вибору правильного продукту саме для нього.

Кого, в першу чергу, зацікавить кондиціонер HEC?  

Такий кондиціонер максимально зацікавить перш за все тих, кого не влаштовує якість EOM брендів, що виготовляються не невідомих виробничих потужностях без дотримання відповідних стандартів якості та тих, хто не готовий ризикувати гарантією від виробника.

Haier Group

Світовий лідер серед виробників холодильників, кондиціонерів, пральних машин, телевізорів та мікрохвильових печей. За 30 років компанія виросла з державного підприємства в корпорацію з мільярдним оборотом. Центральний офіс знаходиться в місті Циндао, Китай.
Офіційний дистриб`ютор а: www.haier-aircon.com.ua